Dodaj stronę do Centrum informacji o miotach!

Regulamin
 1. Zabronione jest dodawanie do toplisty stron erotycznych.
 2. Jedyną dozwoloną metodą zdobywania punktów w topliście jest umieszczenie jej buttona na dodanej stronie (lub jej podstronach).
 3. Niedozwolone jest umieszczanie toplisty w ramkach i stosowanie jakichkolwiek skryptów nabijających punkty.
 4. Okno z rankingiem, które otwiera się po zagłosowaniu musi być widoczne; nie może być zmniejszone, zminimalizowane ani zmodyfikowane przez kod strony w żaden sposób.
 5. Zawartość strony musi być zgodna z podanym tytułem i opisem.
 6. Strona musi być związana z tematyką toplisty.
 7. Toplista będzie promowana w sieci jako centrum AKTUALNYCH informacji na temat poszukujących nowych domków kociąt. Z tego też powodu na topliście mogą być zamieszczane tylko banery hodowli, które w danej chwili posiadają koty do sprzedania bądź adopcji.
 8. Po znalezieniu nowych domków dla swoich kociąt swój wpis należy usunąć i zapisać się ponownie w przypadku urodzeniu się nowego miotu.
 9. Uczestnicy mogą zapisywać się wielokrotnie, ale po usunięciu swojego poprzedniego wpisu, tak, aby dana strona miała najwyżej jeden wyświetlający się wpis.
 10. Toplista będzie resetowana co tydzień, a kryterium rankingu będzie ilość wejść danego dnia.
 11. W stronie mogą uczestniczyć także strony oferujące adopcję kociąt nierasowych.
 12. Życzę wszystkim miłej zabawy mając nadzieję, że strona przyczyni się do szybszego pozyskania informacji o kociętach przez osoby szukające kociąt.
 13. Dozwolone jest zamieszczanie naszego buttona bezpośrednio na podstronie miotu, zamieszczanie URL-a prowadzącego bezpośrednio do podstrony miotu, zamieszczania specjalnego banera informującego o kociętach, zamieszczania informacji o miocie bezpośrednio w opisie strony.
 14. Zamieszczenie naszego buttona jest obowiązkowe, a strony, które go nie zamieszczą będą usuwane przez administratora.
 15. Hodowle, które nie posiadają aktualnie miotów do sprzedania bądź adopcji, będą usuwane z CENTRUM.
*URL strony:
*Nazwa strony:
Opis strony:
*e-mail:
URL banera:
Szerokość banera:
Wysokość banera:
*Identyfikator:
*Hasło:
*Potwierdź hasło:
*Kod z obrazka:
kod
*) pola wymagane